Kondela QUIDO

TOP 42 v kategórii TV stolíky

Kondela QUIDO

Elegantný TV stolík, ktorý zapadne do každej obývacej izby, pracovne alebo kancelárie.   Stolík je vyrobený z kvalitnej MDF v kombinácii s kovom vo farebnom prevedení: čierna...
Doprava 5 €,Na sklade

42 cm
Hĺbka
40 cm

• , zakúpené v nabbi

TV stolík na prvý pohlad sa nám zapáčil a sme s ním spokojní.Moderný,kvalitný,sekne nám v obývačke.

jednoduchy stolik, niet mu co vytknut

jednoduchy stolik, niet mu co vytknut

• Najviac mi vyhovoval rozmerovo a aj vzhľadovo
    • Veľká spokojnosť
  • , zakúpené v Kondela

• jednoduchá montáž, stolík je presne to, čo som potrebovala

nemá

• pevny a kvalitny