Kondela R MARKER TYP 1

41 cm

• zariadoval som si novu izbu a tento stolík sa mi hodil k ostatnemu nabytku

• Cena, kvalita, návod.
  • , zakúpené v Kondela

Tento produkt ma zaujal ako prvý pri výbere stolíka pod televízor. Má pekný vzhľad, farby, kvalitný materiál, nezaberá veľa miesta ale popritom je priestranný. Produkt by som určite doporučila mojim známym, ako aj nákup práve v tomto obchode či už osobne v predajni alebo z pohodlia domova prostredníctvom internetu. Pri kúpe akéhokoľvek nábytku vždy nakupujem len v Tempo Kondele, pretože som s týmto obchodom spokojná čo sa týka cien, kvality jednotlivých produktov ale aj predavačov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť a poradiť.

Materiál
drevotrieska MDF
Šírka
110 cm
Výška
55 cm
Hĺbka
41 cm

Máte nový veľký televízor a nemáte ho na čo postaviť? Na stene nie je preň dostatok miesta a preto hľadáte iné alternatívy? Jednoducho potrebujete RTV stolík. Moderný stolík MARKER TYP 2 spĺňa všetky požiadavky na použitý materiál, dizajn aj funkčnosť. Konštrukcia je z kvalitnej laminovanej drevotriesky DTD. Odtieň dreva dub sonoma dopĺňa biela farba dvierok a predných dielov šuplíkov. RTV stolík sa pýši množstvom úložného priestoru. Poskytuje dostatok miesta pre uloženie aj iných multimediálnych komponentov. V strednej časti nájdete otvorený úložný priestor, pod ním dva priestranné šuplíky, na pravej strane stolíka je skrinka s dvierkami s jednou policou vo vnútri. Skrinka aj šuplíky sa otvárajú pomocou úchytiek v striebornej farbe. Neoceniteľný pomocník pre vašu elektroniku!

• Materiál: DTD laminovaná
  • Farba: dub sonoma/biela
  • Rozmery (ŠxHxV): 110x41x55 cm
  • Hrúbka materiálu: 16 mm

Otvorený úložný priestor

Dva šuplíky

Jedna skrinka s dvierkami s policou vo vnútri

Dodávané v demonte

• zariadoval som si novu izbu a tento stolík sa mi hodil k ostatnemu nabytku