WIP Helix

41 cm
Hĺbka
44 cm

• , zakúpené v nabbi

Tovar nekvalitný.Realita úplne iná ako na obrázku.Rohy poškodené, vysoký lesk cestou zmizol.Nikdy nekúpim niečo, čo neuvidím na vlastné oči.

• Žiadne nevyhody
  • , zakúpené v novynabytok.sk

• Biela je skôr do žltobiela. Stolík som dal k stene a oproti lištám na podlahe, čo sú biele, tak stolík mi pripadá žltobiely. Lesk na dvierkach je slabý. Chýbal mi jeden komponent k stolíku.

Obrázok na internete vyzerá super ,no realita je iná , bol so dosť sklamaný po montáži stolíku. no čo už som mohol čakať za 87 eur.

Materiál
laminovaná DTD
Šírka
160 cm
Výška
41 cm
Hĺbka
44 cm

Klasický TV stolík s klasickým dizajnom. No opak je pravdou. Svoju jedinečnosť ukáže až po zotmení. Po celej dĺžke hornej dosky sa nachádza voliteľné LED osvetlenie, ktoré vyzerá super a dodá nábytku a miestnosti úžasný efekt. V strednej časti sa nachádza praktický priestor na umiestnenie audio/video techniky. Dvierka TV stolíka sú výklopné. Podlhovasté úchyty pôsobia elegantne. Farebné prevedenie je biela v kombinácii s bielou vo vysokom lesku.

1zákazník odporúča produkt
2zákazníci neodporúčajú produkt